Nasza kompleksowa obsługa od A do Z, wymaga zgranego zespołu specjalistów w wielu dziedzinach.

Planowanie
Organizowanie
Realizacja
Kontrola

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zwykłymi ludźmi, a w następnej kolejności certyfikowanymi specjalistami ds. odnawialnych źródeł energii.

EnergyPlus tworzą pasjonaci OZE. Jesteśmy rzetelną firmą z 10-cio letnim doświadczeniem w branży oraz tysiącami wykonanych instalacji. Naszą misją jest tworzenie dopasowanych rozwiązań, za pomocą których nasi Klienci będą mogli osiągnąć w swoich domach oraz firmach jak największy poziom komfortu życia i pracy, w połączeniu z maksymalną oszczędnością a także niezależnością energetyczną.

>2200

Ponad 2200 zrealizowanych montaży

>13 MWp

Ponad 13 383 kWp zainstalowanej mocy

100%

100% własnych ekip instalatorskich

5.0

5.0 ocena naszych Klientów

Jak działamy?

01 Audyt na miejscu u Klienta

Optymalny dobór mocy i komponentów instalacji to przede wszystkim wsłuchanie się w potrzeby Klienta oraz dokładne sprawdzenie warunków montażowo-przyłączeniowych. Nasi specjaliści na bezpłatnej wizji lokalnej zbiorą wszystkie niezbędne informacje do wykonania projektu.

02 Projektowanie instalacji

Nasz inżynier wykonuje projekt. W zależności od rozwiązania znajdują się w nim: symulacja uzysków, wizualizacja 3D, schemat instalacji i zestawienie materiałów wraz z producentami. U Nas wiesz dokładnie, w co inwestujesz pieniądze.

03 Wycena

Na podstawie projektu i zestawionych w nim materiałów oraz stopnia trudności wykonania montażu wraz z przyłączeniem instalacji, wyceniamy całkowity koszt Twojej inwestycji.

04 Umowa

Od momentu przekazania Ci kompletnej oferty, otrzymujesz 14 dni na utrzymanie ceny. Po akceptacji przekładamy szczegóły oferty na krótką, napisaną prostym językiem umowę. Wraz z jej podpisaniem uruchamiamy Twoje zamówienie.

05 Montaż

Ekipa doświadczonych instalatorów EnergyPlus przejeżdża w ustalonym z Tobą terminie i wykonuje montaż zgodny ze stworzonym projektem instalacji. Zero podwykonawców! Bazujemy w 100% na własnych ekipach monterskich.

Na jakich producentach bazujemy?

Naszym celem jest Twoje zadowolenie, ze zrealizowanej inwestycji

 
 
 
 
 

Wierzymy, że aktualna wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz maksymalne zaangażowanie całego zespołu w każdą inwestycję, przekłada się na najwyższą ocenę, wystawianą przez naszych Klientów

Certyfikaty

Już ponad 2200 punktów na mapie naszych realizacji

Opinie naszych Klientów